Aktualności

Posted on: Październik 8th, 2013 by admin

XLVII Szkoła „Współczesne zagadnienia hydrologii” odbędzie się w Domu Zjazdów i Konferencji PAN w Jabłonnie k/Warszawy w dniach 13-17 maja 2019 r. Szczegółowe informacje z kartą zgłoszeniową znajdują się poniżej.

>> Komunikat nr 1 <<

>> Komunikat nr 2 <<


XLVI Szkoła „Współczesne zagadnienia hydrologii” odbędzie się w Domu Zjazdów i Konferencji PAN w Jabłonnie k/Warszawy w dniach 13 – 18 maja 2018 r. Szczegółowe informacje z kartą zgłoszeniową znajdują się poniżej

>> Komunikat nr 1 <<

>> Harmonogram <<


Zarząd Główny Stowarzyszenia Hydrologów Polskich informuje iż w dniach 15-19 maja 2017 roku odbędzie się XLV Szkoła „Współczesne zagadnienia hydrologii” w Jabłonnie w Domu Zjazdów i Konferencji  PAN.  Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

>> Komunikat nr 1 <<

>> Harmonogram <<


W dniach 16 – 20 maja 2016 r odbędzie się XLIV Szkoła „Współczesne zagadnienia hydrologii”. Zajęcia tegorocznej szkoły odbędą się w Domu Zjazdów i Konferencji PAN w Jabłonnie przy ul. Modlińskiej 105 w Jabłonnej k/Warszawy. Szczegółowe informacje z kartą zgłoszeniową znajdują się poniżej.

>> Komunikat nr 1 <<

>> Harmonogram <<


 

W dniach 18-22 maja 2015 roku zorganizowana będzie 43 Szkoła „Współczesne zagadnienia hydrologii”. Zakwaterowanie i zajęcia odbędą się w Domu Pracy Twórczej PAN w Mądralinie k/Otwocka. Komunikat o Szkole i harmonogram, podane są w dokumentach poniżej:

>> Komunikat nr 1 <<

>> Harmonogram <<